موهای شما خشک و آسیب دیده است ؟ فرفروی و موجدار است ؟   نگران نباشید در سالن آرمیتا خدمات تخصصی نانو کراتین انجام می شود .

درمان صاف کننده نانوکراتین ما موهای ناخوشایند را به موهای زیبایی و براق و براق تبدیل می کند که مدیریت آن بسیار ساده تر است. مناسب برای انواع مو ، باعث می شود تا روزهای بد مو تا 12 هفته موهای شما را کنترل کند و این امکان را به شما می دهد که موهای خوب  را به سبک خود باز کنید و درخشش نهایی را در خانه داشته باشید.

درمان نانوکراتین یک سیستم ترمیم و صاف کننده موهای نیمه دائمی 

درمان صاف کننده نانوکراتین

درمان نانوکراتین یک سیستم ترمیم و صاف کننده موهای نیمه دائمی است که به رنگ آن انجام می شود و موهای خشک ، آسیب دیده یا ناعادلانه را به موهای تر و قوی تر اصلاح شده با خاصیت ارتجاعی کمتری و بهبود یافته تبدیل می کند که به راحتی حفظ و ظاهر و احساس باورنکردنی می کند.

اینرا هم بخوانید
رنگ کردن مو بعد از کراتینه

رنگ کردن مو بعد از کراتینه

به سوالات زیر دقت کنید :

ایا بعد از کراتینه مو میشه رنگ کرد ؟ ...

موهای شما با ترمیم وضعیت طبیعی و سلامتی کراتین تزریق می شود. موهای خیلی مجعد شل می شوند و به طور قابل ملاحظه ای هر روز صبح زمان لازم برای "ور رفتن با " آن را کاهش می دهند (اما این روش درمانی را با صاف کردن دائمی اشتباه نکنید). این روش درمانی برای انواع موهای مختلف از موهای پر استرس و بیش از موهای رنگی گرفته تا موهای باکره دست نخورده مناسب است و به شما یک حالت دهنده براق و قابل کنترل می دهد. موها با یک حرکت طبیعی بسیار براق و آماده برای یک ظاهر طراحی شده براق باقی مانده می شود.

ما برای این روش درمانی از نرم کننده سیستم نانوکراتین استفاده می کنیم - محصول صاف کننده پیشرو در انگلستان و بسیاری از سالن های برنده جایزه درجه یک موافق هستند! سیستم نانوکراتین یک فناوری بیومیماتیک منحصر به فرد را ایجاد کرده است که با کمک آن می توان کراتین را به اندازه یک میکرو مولکولی تجزیه کرد و این امکان را برای نفوذ به شافت مو فراهم کرد. این کشور با تمام استانداردهای اتحادیه اروپا و انگلیس مطابقت دارد و غیر مضر و بدون دود است.

شما سالن ما را با موهای براق ، سالم و صاف و زیبا جلوه خواهید داد!

انجام نانو کراتین در کشورهای اروپایی 

 
 

از 130 پوند برای موهای کوتاه .

از 148 پوند برای زیر شانه
 
می باشد اما شما نگران قیمتها در سالن آرمیتا نباشید با شما کنار می آییم.

مکمل 40 پوندی برای موهای بلند یا ضخیم اضافی استفاده می شود تا محصول اضافی و زمان مورد نیاز سبک را پوشش دهد. مشاوره حداقل باید دو روز قبل از معالجه شما رزرو شود تا بتوانیم در مورد درمان با شما صحبت کنیم و قیمت دقیقی را برای شما بیان کنیم.
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً یک مشاوره رایگان تهیه کنید - فقط کافی است سالن را با شماره تلفن 09125646325  تلفنی بگیرید
 • آیا می توان درمان نانوکراتین را روی موهایی که قبلاً تحت معالجه شیمیایی از جمله صاف کردن مو قرار گرفته اند ، اعمال کرد؟
  بله - می توان از موهایی استفاده کرد که دارای هر نوع درمان شیمیایی هستند
 • چه مدت طول می کشد؟
  بسته به نوع مو ، و اینکه آیا از شامپو و تهویه مطبوع مناسب استفاده می کنید ، تا 12 هفته ادامه خواهد داشت
 • چند بار باید درمان نانوکراتین را انجام دهم؟
  خواهید دید که نتایج به تدریج محو می شوند ، معمولاً در حدود 3-4 ماه
 • آیا قبل یا بعد از درمان باید موهایم را رنگ کنم؟
  در حالت ایده آل شما باید در همان روز قبل از درمان سرویس رنگ خود را داشته باشید تا درخشش خود را ببندید و رنگ را تقویت کنید. در غیر این صورت توصیه می شود 10 روز قبل از استفاده از رنگ صبر کنید
 • آیا موهای من بعد از درمان کاملاً مشحص خواهد بود.؟
  سیستم نانوکراتین به گونه ای طراحی شده است که با بافت طبیعی موهای شما کار کند ، بنابراین نتیجه به نوع مو بستگی دارد. این فرسایش را از بین می برد و باعث افزایش درخشش و نرمی می شود. با این حال این ماده صاف کننده شیمیایی نیست ، بنابراین اکثر مشتری های ما متوجه می شوند که موهایشان هنوز هم حرکتی دارد ، اما خشک کردن و صاف کردن آن بسیار آسان تر خواهد بود.
 • آیا حاوی فرمالدئید است؟
  برای جلوگیری از باکتریها مقدار کمی از 0.18٪ فرمالدئید وجود دارد. این بسیار پایین تر از حد قانونی اتحادیه اروپا است ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که این درمان هم مضر نیست و هم عاری از دود است.
 • آیا می توانم همزمان موهای زائد را نیز استفاده کنم؟
  توصیه می کنیم ابتدا نانوکراتین را انجام دهید و سپس یک ماه صبر کنید قبل از اعمال موهای زائد Rapture. این اطمینان می دهد که هیچ ماده شیمیایی باقیمانده ای وجود ندارد که بتواند نوارهای روی مو را از بین ببرد.